Skelbimų iškėlimas

Skelbimų iškėlimas

 

  1. Prekės, įkeltos į Ercherry platformą, gali būti dar geriau matomos naujienų sraute ir kitų narių paieškų rezultatuose. Tereikia įsigyti „iškėlimo“ paslaugą ir toks prekių paryškinimas bus kartojamas kartą per dieną tam tikrą dienų skaičių arba kol prekė bus parduota, priklausomai nuo to, kas įvyksta pirmiau.
  2. Iškėlimo paslauga - tai automatinė, mokama paslauga, kuri padeda platformos lankytojams tavo skelbimą pastebėti daug greičiau.
  3. Tam, kad maksimaliai išnaudotum šios paslaugos galimybes, iškelk tik tuos skelbimus, kurie atitinka mūsų Bendrąsias taisykles.
  4. Jei iškeltas skelbimas neatitinka mūsų Bendrųjų taisyklių, jis bus pašalinamas, o mokestis – nebus grąžinamas.
  5. „Iškėlimo“ paslaugos trukmė yra 3 kalendorinės dienos ir jos kaina gali būti nuo 0,95 EUR (devyniasdešimt penkių centų). Į nurodytą kainą yra įskaičiuotas taikomas PVM mokestis.
  6. Taikomas „Iškėlimo“ paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo įkeliamų daiktų kainos. Ercherry pasilieka teisę pakeisti Skelbimo iškėlimo paslaugos mokesčio dydį, jei nusipirkus Skelbimo iškėlimo paslaugą yra pakeičiama daikto kaina.
  7. Iškėlimo kaina ir trukmė bus nurodyta perkant, prieš atliekant mokėjimą už iškėlimo paslaugą. Įsigijimą patvirtinantį laišką gausi į savo el. paštą, nurodytą registracijos metu. Norime pažymėti, kad iškėlimas yra vienkartinė automatizuota paslauga, kuri negali būti perkelta kitai prekei ar kitam naudotojui. 
  8. Jeigu iškelta prekė bus pašalinta dėl Bendrųjų taisyklių neatitikimo, pinigai sumokėti už paslaugą bus negrąžinami.
  9. Jei tavo paskyra bus užblokuota dėl mūsų Bendrųjų taisyklių pažeidimo, visos tavo prekės bus pašalintos iš Ercherry platformos, o pinigai nebus grąžinti.