Draudžiamų prekių sąrašas

Draudžiamų prekių sąrašas

 

  1. Siekiame užtikrinti, kad Ercherry platforma būtų draugiška ir saugi vieta, todėl prašome visų narių laikytis Ercherry platformos taisyklių keliant savo prekes. Ercherry pasilieka teisę iš naujo apibrėžti, kokias prekes leidžiama ar neleidžiama kelti į platformą. Jei paaiškės, kad kai kurios prekės prieštarauja Ercherry bendrosioms taisyklėms ar kelia bet kokią riziką platformos nariams, galime pašalinti šias prekes, net jei jos neminimos žemiau esančiame sąraše. Atkreipiame dėmesį, kad sąrašas nėra baigtinis ir gali būti nuolat pildomas. Ercherry nebus atsakinga už jokius praradimus, susijusius su draudimu prekiauti preke platformoje.
  2. Prašome įsitikinti, kad Jūsų skelbimai ir parduodamos prekės atitinka Ercherry Kiti Ercherry platformos nariai gali pranešti mūsų komandai apie prekes, kurios galbūt neatitinka šių taisyklių. Jei po mūsų komandos peržiūros paaiškės, kad Jūsų prekė iš tikrųjų neatitinka taisyklių, mes galime ją paslėpti ar pašalinti. Taip pat Jums gali būti pritaikytos kitos sankcijos, pvz. laikinas paskyros blokavimas. Svarbu, jei iškelsite Ercherry taisykles pažeidžianti skelbimą ir turėsime jį pašalinti, negalėsime sugrąžinti Jums už iškėlimą sumokėtų pinigų.
  1. Draudžiamų prekių sąrašas:

Bet kokie dėvėti drabužiai, neįrodantys savo originalumo ir/ar be etiketės, pakuotės informacijos ir/ar pakuotės galinės dalies nuotraukos, brūkšninio kodo, ir t.t.

Prekės, kurias draudžia ar riboja įstatymai, įskaitant ir tuos atvejus, kai draudimas ar ribojimas apima tik internetinę prekybą.

Prekių, kurios neatitinka galiojančių įstatymų, tame tarpe ir prekei nustatytų saugumo reikalavimų, tinkamumo naudoti ar galiojimo terminų.

Padirbinių.

Mėginių, testerių ar reklamos tikslais platinamų prekių, kurias gauni nemokamai.

Receptinių prekių, medikamentų, medicinos reikmenų, vitaminų ir maisto papildų.

Maisto ir gėrimų.

Alkoholinių gėrimų arba alkoholiniams gėrimas gaminti skirtų ruošinių.

Narkotinių medžiagų, tabako gaminių, tokių kaip cigaretės, cigarai, pypkės ir el. cigaretės, taip pat kaitiklių ar kitokių garinimo prietaisų bei visoms išvardintoms medžiagoms vartoti skirtų prietaisų ir jų priedų bei aksesuarų.

Ginklų ir šaudmenų.

Nacistinių, fašistinių, sovietinių uniformų, simbolių ir atributikos.

Prekių, kurios kursto ar vaizduoja smurtą, diskriminaciją, neapykantą, nusikalstamą veiką.

Prekių su autografais (ar panašių prekių) be patikimo autentiškumo sertifikato.

Asmenų teises į atvaizdą ar privatumą pažeidžiančių prekių.

Higieninių normų neatitinkančių ar grėsmę sveikatai keliančių prekių.

Kosmetikos priemonių (kvepalų, makiažo priemonių, kremų, losjonų, ir plaukų priežiūros produktų) ir aksesuarų (kosmetikos palečių, makiažo kempinėlių, šepetėlių ar aplikatorių), kurie nors kartą buvo panaudoti ar neturi savo originalios pakuotės, taip pat kurie nėra skirti pardavimui ES rinkoje.

Neleidžiama parduoti kosmetikos, kuri nors kartą buvo panaudota.

Kontaktinių lęšių, kontaktinių lęšių tirpalų ir dėkliukų.

Higieninių paketų, tamponų, menstruacinių taurelių ir panašių prekių.

Naudotų liežuvio, antakių, nosies, lūpų ir intymių vietų auskarų.

Elektronikos ir aukštųjų technologijų produktų (pvz., mobiliųjų telefonų, kompiuterių, televizorių, garso kolonėlių, fotoaparatų, išorinių baterijų (angl. power bank), kabelių, telefonų įkroviklių, skalbimo mašinų, indaplovių, lygintuvų, dulkių siurblių ir t.t.).

Sportinės įrangos, tokios kaip dviračiai, slidės, jogos kilimėliai, snieglentės, svarmenys, ir panašių prekių.

Namų apyvokos reikmenų ir aksesuarų, sodo įrankių ir įrangos.

Virtuvės įrankių ir prietaisų, peilių (išskyrus stalo peilius), keptuvių, puodų, kavos aparatų ir panašių prekių, skirtų maistui gaminti ar laikyti.

Knygų ir žurnalų.

Muzikos kūrinių,  filmų, programinės įrangos bei kitų panašių prekių.

Produktų katalogų ir prekių, kurios yra užsakomos, taip pat paslaugų teikimo ar kitų komercinę veiklą reklamuojančių skelbimų.

Tuščių apsauginių maišelių, pakavimo dėžučių, popierinių maišelių pirkiniams, dovanų dėžučių, kraustymosi dėžių.

Erotinių prekių, tokių kaip suaugusiems skirti žaislai ir fetišistinės prekės, taip pat pornografinio turinio prekių;

Augintinių bei jiems skirtų aksesuarų ir drabužių.

Renginių bilietų, dovanų kortelių, nuolaidų kuponų ir abonementų.