Apie mus

Apie mus

Ercherry – skaniausios vyšnios ant vieno medžio!

Ercherry.lt – ypatingų, nepaprastų daiktų visata, pradedant unikaliais rankų darbo kūriniais ir baigiant svaiginančia kvepalų aureole. Šis naujas, patogus ir patikimas prekybos portalas yra skirtas naujų drabužių bei aksesuarų pardavėjams ir kiekvienam, mėgstančiam atrasti kažką naujo. Platformoje parduoti ir apsipirkti galima be jokių tarpininkų – tai reiškia be jokių papildomų mokesčių, greičiau ir paprasčiau! Išsirink, susisiek tiesiogiai ir džiaukis nauju perliuku savo spintoje.

Atrask šį tą naujo. Čia renkasi geriausi ir patikimiausi prekybininkai, siūlantys puikiai pažįstamų bei sparčiai populiarėjančių prekinių ženklų asortimentą. Tai puiki platforma ieškantiems šio to naujo – smulkieji drabužių bei aksesuarų prekybininkai rekomenduoja išbandyti dar nematytus, tačiau patrauklius ir perspektyvius prekės ženklus. Nusiskink sultingiausią vyšnią sau!

Pirk ir parduok patogiai ir saugiai! Ercherry misija - palaikyti žmonių ryšius komercijos centre. Padedame pardavėjų bendruomenei paversti savo idėjas sėkmingu verslu, o tūkstančiams pirkėjų – atrasti šį tą ypatingo. Jūsų ryšio saugumas – mūsų prioritetas, tad esame visada pasiryžę skubėti į pagalbą.

Nauja prekė už geresnę kainą? Įmanoma. Suteikiame galimybę pirkėjams bei jų klientams susisiekti ir bendrauti tiesiogiai, derėtis dėl kainos čia ir dabar. Jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi, čia visada gausu nuolaidų, išskirtinių pasiūlymų, o kaina patraukli kiekvieno pirkėjo piniginei.

Nemokama darbo vieta. Prekybininkams Ercherry – puiki vieta ne tik parduoti, bet ir populiarinti savo prekės ženklą. Čia netaikomas aptarnavimo mokestis, suteikiama galimybė siūlyti rinkai tiek savo kurtus, tiek naujus, tačiau dėl vienos ar kitos priežasties nepatikusius drabužius bei aksesuarus. Paprastas sistemos valdymas nesudarys didesnių nesklandumų. Taip pat suteikiame visapusę pagalbą prižiūrint savo asmeninę paskyrą – atsižvelgę į šiandieninę situaciją tokiu būdu skatiname bei palaikome smulkųjį verslą. Kartais mažos vyšnios būna pačios saldžiausios!

Išskirtinės galimybės. Pardavėjų patogumui sudaryta galimybė apie savo prekę pateikti informaciją ne tik įkeliant nuotrauką, bet ir vaizdo įrašą „Youtube“ formatu. Šis būdas paplitęs užsienyje ir padeda klientui apsipręsti dar greičiau, tad siūlome tai ir Ercherry

Nesnausk ir registruokis naujajame portale bei dalinkis gardžiausiomis vyšniomis, jei:

Jei esi vyresnis nei 14 metų ir nori papildomai užsidirbti, vystyti savo prekės ženklą arba parduoti naują, tačiau tau netinkantį drabužį.

Nori papuošti save išskirtiniais drabužiais bei aksesuarais palankiausiomis sąlygomis ir lengviau nei bet kada.

 

Esu prekybininkas. Kodėl rinktis Ercherry?

- Jokio aptarnavimo mokesčio

- Patogus valdymas

- Duomenų saugumas

- Tik naujos prekės

 

Esu pirkėjas. Kodėl rinktis Ercherry?

- Tiesioginis bendravimas

- Palankios kainos

- Išskirtinės prekės

- Specialūs pasiūlymai